Carl Fredrik Reuterswärd, Non-Violence

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non violence - In memory of John Lennon
Signerad och numrerad CFR, 28/150. Grönpatinerad brons, skulpturens mått höjd 19 x 27 cm (sockelns mått 4x 10 x 30 cm).
Gjutarstämpel Mariani

192

2016-12-06