Carl Fredrik Reuterswärd, Non-Violence
Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non violence - In memory of John Lennon
Signerad och numrerad CFR, 28/150. Grönpatinerad brons, skulpturens mått höjd 19 x 27 cm (sockelns mått 4x 10 x 30 cm).
Gjutarstämpel Mariani
192
2016-12-06