Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
CECILIA EDEFALK
född 1954
Klubb Mejan
Signerad och daterad Cecilia Edefalk 1985. Olja på duk, 49,5 x 54,5 cm.
141
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här