Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
CHRISTO
född 1935
Orange Store Front Project
Färgoffsetlitografi med collage, 1991, signerad och numrerad Christo 61/100.
S. 68 x 80 cm
221
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här