Christo Christo, Orange Store Front Projct

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

CHRISTO
född 1935
Orange Store Front Project
Färgoffsetlitografi med collage, 1991, signerad och numrerad Christo 61/100.
S. 68 x 80 cm

221

2016-12-06