Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
CINI & NILS, "Cubo bar", barvagn, Italien 1970-tal, stomme i svart lackerat trä, skiva i rostfritt stål, utdragbara lådor, höjd 72, 64 x 64 cm, smärre slitage
4
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här