Damien Hirst, Psalm: Deus, Deux Meus

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

DAMIEN HIRST
född 1965
Psalm: Deus, Deux Meus
Färgserigrafi med diamond dust, 2010, signerad och numrerad D. Hirst, 14/50.
S. 74 x 71,5 cm

228

2016-12-06