Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
DAMIEN HIRST
född 1965
Psalm: Deus, Deux Meus
Färgserigrafi med diamond dust, 2010, signerad och numrerad D. Hirst, 14/50.
S. 74 x 71,5 cm
228
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här