Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
DAMIEN HIRST
född 1965
Thr-ser (1-inch woodcut spot)
Färgträsnitt, 2012, signerad D. Hirst och numrerad på baksidan 20/55.
I. 23 x 23 cm.
227
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här