Damien Hirst, Thr-ser (1-inch woodcut spot)

Klubbat för:

35000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

DAMIEN HIRST
född 1965
Thr-ser (1-inch woodcut spot)
Färgträsnitt, 2012, signerad D. Hirst och numrerad på baksidan 20/55.
I. 23 x 23 cm.

227

2016-12-06