Dario Perez-Flores, Prochromatique

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

DARIO PEREZ-FLORES
Venezuela, född 1936
Prochromatique Sous Verre III
Signerad och numrerad på baksidan Perez-Flores 11/20. Multipel, 53 x 53 x 7 cm.
Utförd 2010. Editeur Mike-Art-Kunst

178

2016-12-06