Eberhard Havekost, Tischtennisplatte
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
180 000-200 000 SEK
EBERHARD HAVEKOST
Tyskland, född 1967
Tischtennisplatte
Signerad och daterad på baksidan Havekost DD 99. Olja på duk, 40 x 60 cm.
PROVENIENS
Galerie Gebr, Lehmann, Berlin
UTSTÄLLD
Armory Show, New York 2008
110
2016-12-06