Eberhard Havekost, Tischtennisplatte

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

180 000-200 000 SEK

EBERHARD HAVEKOST
Tyskland, född 1967
Tischtennisplatte
Signerad och daterad på baksidan Havekost DD 99. Olja på duk, 40 x 60 cm.

PROVENIENS
Galerie Gebr, Lehmann, Berlin
UTSTÄLLD
Armory Show, New York 2008

110

2016-12-06