Elina Brotherus, FUJI-MI4

Elina Brotherus, FUJI-MI4
Elina Brotherus, FUJI-MI4
Elina Brotherus, FUJI-MI4
Elina Brotherus, FUJI-MI4

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ELINA BROTHERUS
Finland, född 1972
FUJI-MI4
Signerad och daterad på baksidan 2008. Upplaga 1/6. C-print, 70 x 86 cm.

PROVENIENS
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca

147

2016-12-06