Emanuel Röhss, Rafaek Rodriguez, Queretaro 1

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

EMANUEL RÖHSS
född 1985
Rafael Rodriguez, Queretaro 1
Signerad och daterad på baksidan Emanuel Röhss 2013. Akryl på duk, 236 x 123 cm.

PROVENIENS
Carl Kostyal, Isbrytaren, Stockholm

123

2016-12-06