Emily Sundblad, Gretas katt

Emily Sundblad, Gretas katt
Emily Sundblad, Gretas katt
Emily Sundblad, Gretas katt
Emily Sundblad, Gretas katt

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

EMILY SUNDBLAD
född 1977
Gretas katt
Signerad och daterad på baksidan Emily 2011. Olja och glitter på duk, 76,5 x 61 cm.

UTSTÄLLD
Emily Sundblad, Lars Bohman Gallery, Stockholm 2011

139

2016-12-06