Klubbat för:
330000 SEK
Utropspris
300 000-350 000 SEK
ERNST BILLGREN
född 1957
Svan
Monogramsignerad. Olja på pannå och glas, med tillhörande mosaikram, 116 x 122 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
118
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här