Klubbat för:
100000 SEK
Utropspris
100 000-150 000 SEK
EVA HILD
född 1966
Utan titel
Signerad och daterad Eva Hild 02. Unik. Handbyggd kaolin-engoberad, stengods, höjd ca 28,5 cm.
PROVENIENS
Galleri Bacchus, Borås
70
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här