Evan Gruzis, Assorted Shapes

Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes
Evan Gruzis, Assorted Shapes

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

EVAN GRUZIS
USA, född 1979
Assorted Shapes
Signerad och daterad på baksidan Evan Gruzis 2008. Tusch och akvarell på papper, 71,5 x 51,5 cm.

PROVENIENS
Duve Berlin, Berlin
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca

148

2016-12-06