Evan Gruzis, Assorted Shapes
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
EVAN GRUZIS
USA, född 1979
Assorted Shapes
Signerad och daterad på baksidan Evan Gruzis 2008. Tusch och akvarell på papper, 71,5 x 51,5 cm.
PROVENIENS
Duve Berlin, Berlin
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca
148
2016-12-06