Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 000-250 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Utan titel
Signerad Arman. Ackumulation med färgtuber, 150 x 100 cm.
PROVENIENS
Galleri Fabian Carlsson, Göteborg
189
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här