Fernandez Arman, Violin

Fernandez Arman, Violin
Fernandez Arman, Violin
Fernandez Arman, Violin
Fernandez Arman, Violin
Fernandez Arman, Violin
Fernandez Arman, Violin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Violon Découpé
Signerad och numrerad Arman 66/100. Brons, höjd inklusive stensockel 64,5 cm.
Signed and numbered. Bronze.

188

2016-12-06