Frederic Matys Thursz, Prism

Frederic Matys Thursz, Prism
Frederic Matys Thursz, Prism
Frederic Matys Thursz, Prism
Frederic Matys Thursz, Prism
Frederic Matys Thursz, Prism
Frederic Matys Thursz, Prism

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

FREDERIC MATYS THURSZ
Marocko/Tyskland 1930-1992
Prism
Signerad och daterad på baksidan 1983-84. Akryl på duk, 206 x 213 cm.

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm

108

2016-12-06