Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Södermannagatan, 1959
Signerad på baksidan Gunnar Smoliansky. Gelatinsilverfotografi, 27 x 18 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare
63
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här