Hans Gedda, Stilleben

Hans Gedda, Stilleben
Hans Gedda, Stilleben
Hans Gedda, Stilleben
Hans Gedda, Stilleben

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Stilleben
Signerad Hans Gedda, numrerad på baksidan 4/25. Gelatinsilverfotografi, 39 x 31 cm.

106

2016-12-06