Helena Blomqvist, Robbers

Helena Blomqvist, Robbers
Helena Blomqvist, Robbers
Helena Blomqvist, Robbers
Helena Blomqvist, Robbers
Helena Blomqvist, Robbers
Helena Blomqvist, Robbers

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HELENA BLOMQVIST
född 1975
Robbers
Signerad och daterad på baksidan Helena Blomqvist 2001. Lithprint, numrerad 1/5, I. 46 x 37 cm.

PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm

93

2016-12-06