Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
HELENA BLOMQVIST
född 1975
Robbers
Signerad och daterad på baksidan Helena Blomqvist 2001. Lithprint, numrerad 1/5, I. 46 x 37 cm.
PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm
93
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här