Howard Hodgkin, One down / Two to go

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HOWARD HODGKIN
född 1932
One down / Two to Go
Två litografier med handkolorering, 1982, signerade, daterade och numrerade HH -81, 21/100.
S. 91 x 122 cm

229

2016-12-06