Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
HOWARD HODGKIN
född 1932
One down / Two to Go
Två litografier med handkolorering, 1982, signerade, daterade och numrerade HH -81, 21/100.
S. 91 x 122 cm
229
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här