Jene Highstein, Untitled

Jene Highstein, Untitled
Jene Highstein, Untitled
Jene Highstein, Untitled
Jene Highstein, Untitled
Jene Highstein, Untitled
Jene Highstein, Untitled

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

JENE HIGHSTEIN
USA, 1942-2013
Untitled
Signerad och daterad JH 82. Pastell och täckvit på papper, 76 x 101,5 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

152

2016-12-06