Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
JENE HIGHSTEIN
USA, 1942-2013
Untitled
Signerad och daterad JH 82. Pastell och täckvit på papper, 76 x 101,5 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
152
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här