Jens Fänge, Porträtt

Jens Fänge, Porträtt
Jens Fänge, Porträtt
Jens Fänge, Porträtt
Jens Fänge, Porträtt

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

60 000-70 000 SEK

JENS FÄNGE
född 1965
Porträtt
Signerad och daterad på baksidan Jens Fänge -96/97. Olja på duk, 72,5 x 60 cm.

98

2016-12-06