Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JIRI KOLAR
Tjeckien, 1914-2002
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Jiri Kolar 65-66. Collage på pannå, 64 x 39 cm.
151
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här