John-E Franzén, Från Sälleberg
Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JOHN-E FRANZÉN
född 1942
Från Sälleberg
Signerad och daterad på baksidan John-Erik Franzén Fylleskog 1975-1977. Olja på duk, 50 x 41 cm.
UTSTÄLLD
Museet, Kulturhuset, Borås, John-e Franzén, 1978, katalognr 57
Kalmar Konstmuseum, 1978
200
2016-12-06