John-E Franzén, Från Sälleberg

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOHN-E FRANZÉN
född 1942
Från Sälleberg
Signerad och daterad på baksidan John-Erik Franzén Fylleskog 1975-1977. Olja på duk, 50 x 41 cm.

UTSTÄLLD
Museet, Kulturhuset, Borås, John-e Franzén, 1978, katalognr 57
Kalmar Konstmuseum, 1978

200

2016-12-06