Jonathan Lasker, Utan titel

Jonathan Lasker, Utan titel
Jonathan Lasker, Utan titel
Jonathan Lasker, Utan titel
Jonathan Lasker, Utan titel
Jonathan Lasker, Utan titel
Jonathan Lasker, Utan titel

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

JONATHAN LASKER
USA, född 1948
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan J. Lasker 1987. Olja på papper, 17 x 12,5 cm.

173

2016-12-06