Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JUAN-PEDRO FABRA
född 1971
Utan titel
Signerad, daterad och numrerad Fabra 2005, 1/5. C-print, 44 x 59 cm.
97
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här