Juan-Pedro Fabra, Utan titel

Juan-Pedro Fabra, Utan titel
Juan-Pedro Fabra, Utan titel
Juan-Pedro Fabra, Utan titel
Juan-Pedro Fabra, Utan titel
Juan-Pedro Fabra, Utan titel
Juan-Pedro Fabra, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JUAN-PEDRO FABRA
född 1971
Utan titel
Signerad, daterad och numrerad Fabra 2005, 1/5. C-print, 44 x 59 cm.

97

2016-12-06