Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

JULIAN OPIE
född 1958
Elena and Cressie get ready for the party, 6
Färgserigrafi, 2011, signerad och numrerad 14/30 på etikett.
S. 77 x 61 cm

PROVENIENS
Alan Cristea Gallery, London

231

2016-12-06