Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
JULIAN OPIE
född 1958
Elena and Cressie get ready for the party, 6
Färgserigrafi, 2011, signerad och numrerad 14/30 på etikett.
S. 77 x 61 cm
PROVENIENS
Alan Cristea Gallery, London
231
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här