Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
KARL NORIN
född 1982
Untitled (brown fur)
Signerad och daterad på baksidan KN 14. Epoxy, fuskpäls och trä, 180 x 150 cm.
PROVENIENS
Galleri Niklas Belenius, Stockholm
101
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här