Karl Norin, Untitled (brown fur)

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KARL NORIN
född 1982
Untitled (brown fur)
Signerad och daterad på baksidan KN 14. Epoxy, fuskpäls och trä, 180 x 150 cm.

PROVENIENS
Galleri Niklas Belenius, Stockholm

101

2016-12-06