Klaus Staudt, Kombination

Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination
Klaus Staudt, Kombination

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KLAUS STAUDT
Tyskland, född 1932
Kombination
Signerad och daterad på baksidan Klaus Staudt -77/82. Plast, plexi och trä, 50 x 50 x 6 cm.

De vita enheterna är vridbara och kan kombineras till olika mönster.

169

2016-12-06