Klaus Staudt, Kombination
Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
KLAUS STAUDT
Tyskland, född 1932
Kombination
Signerad och daterad på baksidan Klaus Staudt -77/82. Plast, plexi och trä, 50 x 50 x 6 cm.
De vita enheterna är vridbara och kan kombineras till olika mönster.
169
2016-12-06