Koen Vanmechelen, Walking Egg

Koen Vanmechelen, Walking Egg
Koen Vanmechelen, Walking Egg
Koen Vanmechelen, Walking Egg
Koen Vanmechelen, Walking Egg
Koen Vanmechelen, Walking Egg
Koen Vanmechelen, Walking Egg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

KOEN VANMECHELEN
Belgien, född 1965
Walking Egg
Signerad och numrerad på fotring K.V. 9/24. Glas och metall.

174

2016-12-06