Klubbat för:
250000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Snöbrev
Signerad och daterad Lars Lerin 2002. Akvarell, 102 x 153 cm
127
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här