Lars Nilsson, Utan titel (3)

Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)
Lars Nilsson, Utan titel (3)

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LARS NILSSON
född 1956
Utan titel (3)
Signerade och daterade på baksidan Lars Nilsson-1990. Tre verk, litografisk färg på papper monterat på pannå, vardera 101 x 71 cm.

PROVENIENS
Galleri Thomas Wallner, Malmö

114

2016-12-06