Lars Nilsson, Utan titel (3)
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LARS NILSSON
född 1956
Utan titel (3)
Signerade och daterade på baksidan Lars Nilsson-1990. Tre verk, litografisk färg på papper monterat på pannå, vardera 101 x 71 cm.
PROVENIENS
Galleri Thomas Wallner, Malmö
114
2016-12-06