Lena Cronqvist, Granarna
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 000-200 000 SEK
LENA CRONQVIST
född 1938
Granarna
Signerad och daterad L Cronqvist, 1985. Olja på duk, 180 x 200 cm.
PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås
UTSTÄLLD
Lena Cronqvist, Nordiskt konstcentrum, Sveaborg, Helsingfors, 10 maj-1 juni 1986, katalognr 40
135
2016-12-06