Leonard Forslund, Globe Blots II

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LEONARD FORSLUND
född 1959
Globe Blots II
Signerad och daterad på baksidan Leonard Forslund, 2004. Blandteknik på duk, 110 x 200 cm.

PROVENIENS
Galleri Thomas Wallner, Simris

197

2016-12-06