Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LEONARD FORSLUND
född 1959
Globe Blots II
Signerad och daterad på baksidan Leonard Forslund, 2004. Blandteknik på duk, 110 x 200 cm.
PROVENIENS
Galleri Thomas Wallner, Simris
197
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här