Les Krims, Woman with rifle

Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle
Les Krims, Woman with rifle

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

LES KRIMS
USA, född 1942
Woman with rifle
Les Krims Performing Aerosol Fiction, Buffalo, N.Y.
Signerade och och daterade Leslie Krims 1969, 1970. Gelatinsilverfotografier 2 st., 13 x 19 cm.

163

2016-12-06