Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
LG LUNDBERG
född 1938
Till Dej Ingrid
Signerad och daterad LG Lundberg -67. Olja och collage på duk, 130 x 96 cm.
171
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här