Linn Fernström, Råttor skapar flickjesus

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

LINN FERNSTRÖM
född 1974
Råttor skapar flickjesus
Signerad och daterad på baksidan Linn Fernström, 2008. Olja på duk, 120 x 105 cm.

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm.

195

2016-12-06