Linn Fernström, Skuggspel

Linn Fernström, Skuggspel
Linn Fernström, Skuggspel
Linn Fernström, Skuggspel
Linn Fernström, Skuggspel
Linn Fernström, Skuggspel
Linn Fernström, Skuggspel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LINN FERNSTRÖM
född 1974
Skuggspel
Signerad och daterad på baksidan Linn Fernström, 2005. Krita på papper, 65 x 50 cm.

201

2016-12-06