Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
LISA WILLIAMSON
USA, född 1977
Boulder
Daterad 2009. Emalj och tyg på duk, 54 x 41 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca
161
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här