Lisa Williamson, Boulder

Lisa Williamson, Boulder
Lisa Williamson, Boulder
Lisa Williamson, Boulder
Lisa Williamson, Boulder

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

LISA WILLIAMSON
USA, född 1977
Boulder
Daterad 2009. Emalj och tyg på duk, 54 x 41 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca

161

2016-12-06