Loïc Le Groumellec, Le Megalith

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

LOÏC LE GROUMELLEC
Frankrike, född 1957
Le Megalith
Signerad och daterad på baksidan Le Groumellec, novembre 1988. Ripolinlack på duk, 195 x 130 cm.

PROVENIENS
Galerie Yvonne Lambert, Paris

154

2016-12-06