Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
LUCIO FONTANA
1899-1968
Concetto Spaziale
Etsning och akvatint med perforering, 1962, signerad och numrerad L. Fontana 54/75.
I. 15 x 11cm S. 25 x 20 cm
LITTERATUR
Ruhé/Rigo E-6
224
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här