Klubbat för:
130000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
LUIS GISPERT
USA, född 1972
Oh lory lory
Signerad, daterad och numrerad på baksidan LGispert-08, 1/2 AP. C-print, 125 x 190 cm.
Edition 6+2AP
90
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här