Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
MARIA FRIBERG
född 1966
Still lives 3
Signerad, numrerad och daterad på baksidan Maria Friberg, 5/25, 2005/2012. C-print, laminat, trä, 48 x 70 cm.
PROVENIENS
Galleri Charlotte Lund
62
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här