Maria Friberg, Still lives 3

Maria Friberg, Still lives 3
Maria Friberg, Still lives 3
Maria Friberg, Still lives 3
Maria Friberg, Still lives 3

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

MARIA FRIBERG
född 1966
Still lives 3
Signerad, numrerad och daterad på baksidan Maria Friberg, 5/25, 2005/2012. C-print, laminat, trä, 48 x 70 cm.

PROVENIENS
Galleri Charlotte Lund

62

2016-12-06