Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN
född 1944
Det gamla köket
Signerad och daterad M.L. Ekman 2007. Olja på duk, ca 47 x 64,5 cm.
PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm
82
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här