Marie-Louise Ekman, Det gamla köket

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN
född 1944
Det gamla köket
Signerad och daterad M.L. Ekman 2007. Olja på duk, ca 47 x 64,5 cm.

PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm

82

2016-12-06