Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
MARTIN ÅLUND
född 1967
Hållfasthetslära
Signerad och daterad på baksidan Martin Ålund 2005. Olja på pannå, 48 x 58 cm.
207
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här