Klubbat för:
Osåld
Utropspris
125 000-150 000 SEK
MARTIN KIPPENBERGER
Tyskland 1953-1997
Untitled (Hotel Chelsea)
Signerad och daterad M.K. -90. Blandteknik på papper, 29,5 x 21 cm.
UTSTÄLLD
Galleri Nordanstad - Skarstedt, Stockholm, GNS #131
109
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här