Martin Kippenberger, Untitled (Hotel Chelsea)

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

MARTIN KIPPENBERGER
Tyskland 1953-1997
Untitled (Hotel Chelsea)
Signerad och daterad M.K. -90. Blandteknik på papper, 29,5 x 21 cm.

UTSTÄLLD
Galleri Nordanstad - Skarstedt, Stockholm, GNS #131

109

2016-12-06