Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
140 000-160 000 SEK
MARTIN WICKSTRÖM
född 1957
My World
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström, 2009. Olja på duk. 120 x 95 cm
78
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här