Max Book, Utan titel

Max Book, Utan titel
Max Book, Utan titel
Max Book, Utan titel
Max Book, Utan titel
Max Book, Utan titel
Max Book, Utan titel
Max Book, Utan titel
Max Book, Utan titel

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MAX BOOK
född 1953
Utan titel (2)
Signerad och daterad på baksidan Max Book, 1984. Diptyk. Blandteknik på duk, vardera 200 x 150 cm.

193

2016-12-06