Olav Christopher Jenssen, Ration

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN
Norge, född 1954
Ration
Signerad och daterad på baksidan Olav Christopher, Berlin 1993. Olja på duk, 32 x 42 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

100

2016-12-06