Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
OLAV CHRISTOPHER JENSSEN
Norge, född 1954
Ration
Signerad och daterad på baksidan Olav Christopher, Berlin 1993. Olja på duk, 32 x 42 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
100
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här